Letní tenisové kempy v Kutné Hoře

Šéftrenér TJ Solidarita Praha 10 Ing. Stanislav Pařízek každoročně pořádá během letních měsíců tenisové kempy v Kutné Hoře. Tenisové kempy jsou určeny pro všechny hráče věkové i výkonnostní kategorie. Kempy jsou vhodné jak pro děti, které trénují v Tenisové škole, tak pro závodní hráče. Tenisový trénink probíhá na šesti dvorcích TK Sparta Kutná Hora či ve sportovní hale sousedícího gymnázia. Ubytování a stravování je zajištěno v Hotelu U Kata.

Každodenní program na tenisových kempech se skládá z dopoledního i odpoledního tenisového tréninku. V rámci programu je zařazena i kondiční příprava (atletický ovál, sportovní hry), relaxační cvičení (bazén, aquapark) a strečink. Tenisové kempy jsou vedeny kvalifikovanými trenéry (trenéři TJ Solidarita Praha 10 a další), kteří mají dlouhodobé zkušenosti. Trenéři jsou jazykově vybaveni, tenisových kempů se zúčastňují i hráči cizích národností. Na konci tenisového kempu je pro všechny hráče uspořádán tenisový turnaj a pro ty nejmenší tenisová olympiáda. Děti v Kutné Hoře mají i exkurzi do Stříbrných dolů či Kostnice a nechybí ani společenské hry.

Veškeré další informace ohledně ceny, termínů aj. najdete na webových stránkách www.internationaltenniscamps.com, kde je i samotná přihláška na tenisový kemp.

Příměstské tenisové kempy na Solidaritě

Letní tenisové kempy jsou určeny pro všechny děti bez rozdílu výkonnosti od 4 do 15 let. Během týdne by se děti měly seznámit a osvojit si všechny tenisové údery a to nejen během tréninků, ale i v rámci turnaje (podle věkové kategorie). Pro ty nejmenší je připravena tenisová olympiáda formou soutěží a her.

Obědy budou zajištěny v pizzerii Veranda, samozřejmostí je také celodenní pitný režim. V případě nepříznivého počasí budeme trénovat v hale.

Termíny: 26.08. - 30.08.2024

Přihlášky:  Přihlášku na tenisové kempy vyplňte na našich webových stránkách v sekci Tenis - Tenisové kempy, viz níže.

Kapacita: Minimálně 10 dětí

Cena: 5 100 Kč

Platba za kemp: Zálohu ve výši 2 500 Kč pošlete spolu s přihláškou do 31.05.2024 na účet: 2001370053/2010, doplatek 2 600 Kč zaplatíte první den konání kempu. Při platbě zálohy zadejte do zprávy pro příjemce jméno a příjmení účastníka kempu.

Storno podmínky: Záloha je nevratná.

V ceně je zahrnuto: Oběd, odpolední svačina, pitný režim po celý den, pomůcky, míče, pronájem sportovišť (kurty, beach, hala)

V ceně není zahrnuto: Úrazové pojištění

Začátek: Každý den od 09:00

Konec: Každý den v 16:30

Předpokládaný program (za špatného počasí může být upraven):
09:00 - 09:30 rozcvička
09:30 - 12:00 tenisový trénink
12:15 - 13:15 oběd
13:15 - 14:30 polední pauza
14:30 - 16:30 tenisový trénink

Co by měly mít děti s sebou: Raketu, čepici (nebo kšilt), láhev na pití, menší svačinu (odpoledne budeme dětem dávat buď ovoce nebo sušenku), náhradní čisté boty (do haly), švihadlo (pokud mají) a kopii zdravotní kartičky.

Další informace: Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat.


Pro kemp je kontaktní osobou Barbora Christensen (email: barbora.christensen@gmail.com, tel: 603 119 519) a
Stanislav Pařízek (email: standa.parizek@seznam.cz, tel: 603 554 827).

Přihláška

Základní informace

Zákonný zástupce