Noví uchazeči

Nové hráče do kurzů tenisu v naší Tenisové škole TJ Solidarita Praha 10 (Pod Strání 3124/7a, Strašnice) přijímáme zpravidla před začátkem jarního, podzimního či zimního tréninkového období. V průběhu roku je rovněž možné se do naší školy tenisu přihlásit po dohodě se šéftrenérem Ing. Stanislavem Pařízkem (tel.603 554 827 a e-mail standa.parizek@seznam.cz). V současné době přijímáme děti ročníky 2019 a starší.

Pro nové zájemce nabízíme následující možnosti:

  1. Tréninková hodina/y na vyzkoušení

Tenisová škola nabízí možnost vyzkoušet si tréninkovou hodinu vždy v pravidelnou dobu každý týden. Hodina je určena pro děti ve věku 4 – 7 let. Tento trénink je určen pouze pro nové hráče a bude probíhat v našem tenisovém klubu pod vedením kvalifikovaného trenéra vždy v úterý  15 - 16 hod za poplatek 150 Kč/hodina.

Hráč se přihlašuje před každou hodinou aspoň den předem na e-mail standa.parizek@seznam.cz případně telefonicky 603 554 827. Do mailu se uvede jméno dítěte, datum narození a telefon na zákonného zástupce. Nejbližší období těchto kurzů pro nové zájemce je 17.4. - 23.6.2023. Tyto tenisové tréninky jsou určeny pro vyzkoušení si tenisu z hlediska zábavy, zájmu o tenis, a zdali je tento sport vhodný pro vaše dítě. S sebou si stačí vzít pouze sportovní obuv (hladká podrážka) a pití, rakety a vše, co bude potřeba k tréninku, půjčíme.

  1. Pravidelný tenisový trénink

V případně zájmu je pak samozřejmě možnost se dohodnout na zařazení do rozvrhu a dítě bude mít pravidelný trénink. Pokud budete mít zájem o pravidelný trénink, je potřeba vyplnit přihlášku na našem webu www.solidarita.cz (Tenis – Tenisová škola – Přihláška). Na webu najdete i veškeré informace ohledně tréninku.

Budeme se těšit na setkání na dvorcích TJ Solidarita Praha.