Podpořte nás na Facebooku!

2020 - Divize 3A (06)

Karlovy Vary - Solidarita (5:5)

Zpět na přehled zápasů

V sobotu 05. 09. dorazila pražská Solidarita do areálu sportovního klubu LIAPOR WITTE v Karlových Varech, kde bylo v 10:00 po krátké prázdninové pauze zahájeno další z utkání nohejbalové kategorie "Divize 3A".

Pražští své počínání zahájili více než úspěšně. Klabík s Holatou se střetli s Bláhou a Tolarem, Zrubecký s Jirouškem stáli proti Pecinovi s Dvořákem a trojice tvořená bratry Landrichtery, s Klabíkem v čele, nastoupili na Bláhu, Tótha a Tolara.

Ze všech těchto úvodních disciplín ukořistili body ve svůj prospěch, čímž se skóre okamžitě proměnilo na 3:0. Rozjetá lokomotiva poprvé "klopýtla" ve druhé trojici, kde Zrubecký, Jiroušek, Fokt a střídající Holata podlehli ve třetím setu proti Pecinovi, Dvořákovi a Veselému.

V nasazeném tempu pokračovali v nepárové dvojici Fokt s Landrichterem J., kteří přehráli Tótha s Veselým. Stav utkání byl 4:1 a vše nasvědčovalo tomu, že hostující celek má vše ve své režii.

Morálku karlovarských však nesporně "nakopl" výkon předvedený Tolarem, který si ve dvou setech hravě poradil s Holatou, 10:7, 10:7.

V následujících trojicích si každý z týmů připsal po bodu, stav pro Solidaritu byl 5:2. Do předposledních dvojic nastoupili Zrubecký s Jirouškem, proti Bláhovi s Tolarem. První set hosté vyhráli 10:8 a od vítězství je dělil poslední desátý bod. Ten se však nedostavil ani v jednom z následujících dvou setů - 9:10, 9:10.

Závěrem na kurtě poměřili své síly Klabík s Holatou a Pecina s Dvořákem. Scénář byl opět třísetového charakteru, z pohledu Varských však se šťastným koncem (10:9, 8:10, 10:8). Stejně jako na domácí půdě Solidarity, konečný stav utkání 5:5.


Doma jsme s Karlovými Vary vedli 5:4. Nyní byl náš úvodní náskok dokonce 4:1, a i přes to všechno se nám opět nepodařilo zvítězit. Získaný bod z utkání je samozřejmě velice cenný, ale i tak nás výsledek mrzí.

Z našich řad bych rád vyzdvihl výkon Standy Klabíka, za domácí hrál velice pěkně mladý Lukáš Tolar.

Landrichter Tomáš, kapitán družstva


+420 731 315 754 (letní sezona)
+420 776 012 755 (zimní sezona - hala)
Online rezervace
Pro rezervaci hřišť volejte na uvedené telefonní číslo nebo použijte náš rezervační systém