Podpořte nás na Facebooku!

Co je u nás nového?Vítejte na internetových stránkách TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita najdete na adrese Pod strání 7a, Praha 10 - Strašnice (mezi stanicemi metra Strašnická a Skalka). V areálu se nachází 8 antukových tenisových kurtů, navíc jsou celoročně k dispozici 2 kryté dvorce s umělou antukou. Dále jsou v areálu 2 antukové kurty pro nohejbal a tři beach volejbalové kurty. 

mapka

TJ Solidarita sdružuje 2 oddíly (tenisový a nohejbalový), které provozují závodní činnost, beach volejbal je provozován pouze rekreačně. Nečlenové TJ Solidarita si mohou ve volných hodinách pronajmout kterýkoliv z výše uvedených kurtů.

V areálu je po celý den možnost občerstvení v tenisové klubovně, odpoledne navíc ještě v hospodě, která se nachází přímo v areálu. Pro pořádání skupinových akcí lze pronajmout (viz kontakty) potřebnou část areálu, včetně zajištění služeb (grilování apod.). 

Pozor! Sezóna tenisu byla zahájena, Beachvolejbal zahájil 29. 4. 2019 Sdělujeme všem stávajícím i novým návštěvníkům našich beachvolejbalových kurtů, že od 1.května jsou v provozu nově zrekonstruované beachvolejbalové šatny. Rekonstrukce byla realizována díky dotaci 500 tisíc korun od magistrátu hl.města Prahy.

Upozorňujeme zájemce, že on-line rezervaci tenisových kurtů lze provést pouze pro hraní tenisu! 

Informace o prováděném zpracování osobních údajů (GDPR) najdete v přiloženém souboru na adrese Jednota/Jednota/Zprávy pro členy

 V rámci programu VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech obdržela TJ Solidarita v roce 2017od MŠMT dotaci ze státního rozpočtu ve výši 168 000,- Kč. Celá tato částka byla poskytnuta tenisové mládeži a to převážně formou úhrady tenisových hal a trenérské činnosti.

+420 731 315 754 (letní sezona)
+420 776 012 755 (zimní sezona - hala)
Online rezervace
Pro rezervaci hřišť volejte na uvedené telefonní číslo nebo použijte náš rezervační systém