Podpořte nás na Facebooku!

Aktuality a přehled akcí

Aktuální informace

Tenisová Škola Solidarita přijímá nové hráče. Více v sekci Tenis - Tenisová škola.

 

Přehled akcí

 

Oficiální tenisové turnaje

Tenisový klub ve spolupráci s oddílovými trenéry každý rok organizuje několik celostátních turnajů všech věkových kategorií, na turnaje je možné se přihlásit na www.cztenis.cz.

Oddílové turnaje

Pro hráče TJ Solidarita Praha 10 jsou každoročně pořádány následující oddílové turnaje:

Memoriál Míry Jakoubka – oddílový přebor pro závodní hráče věkové kategorie dospělí a dorost, hraje se v termínu duben, poslední neděle před prvním mistrovským utkáním, slouží především k rozehrání hráčů a hráček před mistrovskými utkáními a rovněž ke stmelení kolektivu, akce je spojena s grilováním a posezením v prostorách klubu. Pro tento turnaj máme udělenou speciální výjimku - tento „memoriál“ se hraje na počest stále žijícího spoluzakladatele klubu Miroslava Jakoubka, který na závěr turnaje osobně předá nejlepším hráčům a hráčkám ceny. :-)

Turnaj mixů – turnaj smíšených dvojic pro rekreační a závodní hráče (alespoň jeden z dvojice musí být členem, závodním hráčem nebo trenérem TJ Solidarita Praha 10), hraje se v kategoriích Veteráni, Amatéři (jeden z dvojice je rekreační hráč/ka) a Profesionálové (dvojici tvoří dva závodní hráči). Turnaj je pořádán začátkem října, uzavírá aktuální tenisovou sezónu a jeho součástí je i večerní posezení ve vybrané restauraci.