2013 - Výsledky ženy

Ohlédnutí za rokem 2013

Jako v každém roce, tak i v roce 2013 se náš tým TJ Solidarita Praha, setkal s radostnými i méně radostnými okamžiky.

V ligové soutěži jsme zklamaly nejen fanoušky, ale hlavně sami sebe. Nedostatek hráček „Áčka“ a zranění v našem týmu, nám letos bylo trpkou zkušeností, kterou nám pomohlo překonat naše nadané „Béčko“.

Nástup našeho neúspěchu začal v Českém Brodě odkud jsme si neodvezly ani jeden vyhraný set. Až v 9.kole jsme dokázaly zlomit naše nezdary nad TJ Sokolem Břve, který nám podlehl 6:2. Bohužel nám to nevydrželo dlouho a v rozhodující bitvě o předposlední místo jsme ani tentokrát nedokázaly vyhrát a remízou 5:5 s TJ Avia Čakovice jsme si potvrdily poslední místo v tabulce.

Mnohem šťastnější pro nás byly jednorázové přebory Prahy žen trojic na pražské Pankráci a Mistrovství České republiky dvojic v Batňovicích u Trutnova.

Hráčky Trnková Ilona, Čermáková Martina a Lukáčová Lucie si z Pankráce odvezly 1. místo po výhře 2:0 nad TJ Břve B (Štenjglová,Petrásová,Růžičková).

Největší úspěch jsme si vybojovaly na MČR dvojic díky hráčkám Prosecké, Trnkové a střídající Čermákové. Drama nastalo v prvním setu čtvrtfinále s TJ Lokomotivou Nymburk, který naše dvojice prohrála 5:10, avšak se nenechala zahanbit a druhý set oplatila stejnou mincí 10:5. Rozhodnuto bylo ve třetím setu po výhře 10:6 a mohly jsme se těšit na semifinále, kde nás čekaly hráčky TJ Slavoje Český Brod A. Konečný stav 2:0 (10:8;10:2) dal naději na vítězství Českému Brodu A, a nás tedy čekal boj o třetí a čtvrtou příčku proti Brodu B. Bohužel zázrak se nekonal a jako vždy jsme nedokázaly sestavu Českého Brodu porazit.

I přesto jsme oslavovaly krásné čtvrté místo a náš týmový úspěch.

Foto: Chudáčková

O rozloučení sezóny se postaral tradiční losovaný turnaj na půdě Solidy, tentokrát v duchu zelené, kde jsme mohli vidět známé i méně známe tváře nohejbalového světa. Pokročilé datum 19.10.2013 přichystalo krásný slunečný den obohacený o množství napínavých bojů na hřišti, ze kterých nejlépe vyšla trojice: Stejskalová P.(Vršovice), Škabroud Z.(Žernosecká), Holomková A.(Solida). Druhé místo si odnesli: Trnková I.(Solida), Zrubecký J.(Solida) a Kosová Z.(Solida) a bronz získala trojice: Prosecká P.(Solida), Sankot D.(Slatiny), Čermáková M.(Solida).

Foto: Jiskrová


+420 731 315 754 (letní sezona)
+420 776 012 755 (zimní sezona - hala)
Online rezervace
Pro rezervaci hřišť volejte na uvedené telefonní číslo nebo použijte náš rezervační systém